Tiimi

Martin Kull

Liiketoiminnan kehityspäällikkö

martin.kull@standard.ee +372 650 9353 +372 520 2303

Merit Porila

Myyntiedustuston projektipäällikkö

merit@standard.ee +372 650 9487 +372 514 4834

Heiko Kaunismäe

Edustussalongin konsultti

heiko@standard.ee +372 650 9437

Janno Poolakess

Tarton edustussalongin myyntipäällikkö

janno.poolakess@standard.ee +372 738 4910 +372 562 04580

Margus Paeorg

Viennin projektipäällikkö

margus@standard.ee +372 650 9321 +372 538 35219

Madis Orumaa

Viennin projektipäällikkö

madis@standard.ee +372 650 9355 +372 534 12404

Raimo Väli

Viennin projektipäällikkö

raimo@standard.ee +372 650 9307 +372 513 7981

Veronika Molnar

Viennin projektipäällikkö

veronika@standard.ee +372 650 9396 +372 524 5843

Kertu Koreinik

Viennin projektipäällikkö

kertu.koreinik@standard.ee +372 650 9388 +372 591 84149

Sten Tago

Viennin projektipäällikkö

sten.tago@standard.ee +372 650 9310 +372 538 28995

Janne Eltmaa

Avainasiakaspäällikkö

janne@standard.ee +372 650 9305

Kaido Triebstok

Projektipäällikkö

kaido@standard.ee +372 650 9363 +372 501 2318

Kadi Köst

Avainasiakaspäällikkö

kadi.kost@standard.ee +372 650 9334

Raili Suviste

Myyntiassistentti

raili@standard.ee +372 650 9333

Piret Ude

Sisustusarkkitehti

piret@standard.ee +372 650 9317

Toomas Ligi

Verkkomyynnin projektipäällikkö, sisustusarkkitehti

toomasl@standard.ee +372 650 9379 +372 534 32466

  • Hidden
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
ota yhteyttä
ota yhteyttä

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

ota yhteyttä

  • Sallitut tiedostotyypit: pdf, docx, doc, rtf, txt, Max. tiedoston koko: 100 MB.
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.