Tiimi

Mihkel Martin

Projektipäällikkö

mihkel.martin@standard.ee +372 524 2507

Merit Porila

Myyntiedustuston projektipäällikkö

merit@standard.ee +372 650 9487 +372 514 4834

Heiko Kaunismäe

Edustussalongin konsultti

heiko@standard.ee +372 650 9437

Margus Paeorg

Viennin projektipäällikkö

margus@standard.ee +372 538 35219

Janno Poolakess

Tarton edustussalongin myyntipäällikkö

janno.poolakess@standard.ee +372 738 4910 +372 562 04580

Vreni Oselin

Viennin projektipäällikkö

vreni@standard.ee +372 501 5915

Raimo Väli

Viennin projektipäällikkö

raimo@standard.ee +372 513 7981

Veronika Molnar

Viennin projektipäällikkö

veronika@standard.ee +372 524 5843

Tauno Roosimaa

Viennin projektipäällikkö

tauno.roosimaa@standard.ee +372 534 46780

Sten Tago

Viennin projektipäällikkö

sten.tago@standard.ee +372 538 28995

Erika Liiv

Tuotepäällikkö

erika@standard.ee +372 588 34400

Kadri Vodi

Tuotepäällikkö

kadri@standard.ee +372 511 6990

Kadi Köst

Avainasiakaspäällikkö

kadi.kost@standard.ee +372 650 9334

Märt Israel

Projektipäällikkö

mart.israel@standard.ee +372 504 9333

Janne Eltmaa

Avainasiakaspäällikkö

janne@standard.ee +372 650 9305

Raili Suviste

Myyntiassistentti

raili@standard.ee +372 650 9333

Mariana Võrno

Tuotepäällikkö

mariana@standard.ee +372 503 2360

Henri Viljarand

Suunnittelupäällikkö

henri.viljarand@standard.ee +372 539 87902

Piret Ude

Sisustusarkkitehti

piret@standard.ee +372 650 9317

Toomas Ligi

Verkkomyynnin projektipäällikkö, sisustusarkkitehti

toomasl@standard.ee +372 534 32466

  • Hidden
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
ota yhteyttä
ota yhteyttä

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

ota yhteyttä

  • Sallitut tiedostotyypit: pdf, docx, doc, rtf, txt, Max. tiedoston koko: 100 MB.
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.