Big circle

meie paneme hotellid tööle!

sinu heaks, et toetada sinu äri ja inimesi ning sinuga koos, et tunneksid end ise mugavalt ja tegusalt.

Radisson Collection Royal Hotel, Kopenhaagen

Radisson Collection Royal Hotel on nimetatud maailma esimeseks disainhotelliks.

Radisson Blu Royal Hotel, Brüssel

Suursugune postmodernistlikus stiilis Radisson Blu Royal Hotel Brüsseli kesklinnas.

Hilton Tallinn Park

Esimene Hilton hotell Eestis.

Teenused hotelliäris

Disain ja konstrueerimine
Tipptasemel tootearendus on olnud aastakümneid Standardi üheks peamiseks tugevuseks. Üha erinäolisemaks muutuvate hotelliprojektide valguses on see ka meie järjest olulisem konkurentsieelis teiste ees.
Sisustuse tootmine ja tarne
Meie kolm tehast annavad meile suurepärase võimaluse pakkuda lahendusi nii hotellitubade kui ka avatud osade sisustamiseks. Suudame toota ja tarnida kuni 6000 hotellituba aastas.
Paigaldus ja objektijuhtimine
Nii Standardi, kui ka meie partnerite paigaldustiimid on koolitatud, esinduslikud ja omavad vajalikke lubasid erinevates riikides töötamiseks. Iga projekti puhul on lisaks projektijuhile meeskonnas ka objektijuht, kes vastutab töömaal toimuva ja jooksvate paigaldusküsimuste eest.
Ehitusteenus
Iga eduka projekti eelduseks on, et tööd on hästi organiseeritud, muudatustele reageeritakse kiirelt ja osapooltega suudetakse selgelt suhelda, Standardi ehitusteenus seda kõike ka võimaldab.
Projektijuhtimine kaheksas erinevas keeles
Meie kogenud projektijuhid aitavad erinevaid projekte juhtida kaheksas erinevas keeles - eesti, inglise, soome, vene, saksa, rootsi, prantsuse ja hispaania keeles,

Nad on meid usaldanud

Viimati valminud hotellid

Aasta
Klient
Mis oli tehtud
2020

Oslo kesklinna hotelli valmistas Standard tubade mööbli.

2020

Stiilne ja avar Leipzigi südalinna hotell Saksamaal on mõnus peatuspaik igale linna külastajale. Standard valmistas hotelli tubade ja avatud osade mööbli.

2020

Standard valmistas kõikide tubade sisustuse Ghenti südalinna hotelli.

2020

Citybox on parim näide innovatiivsusest ja modernsusest kaasaegsele külalisele. Iseteenindushotell on mõõduka hinnaklassiga ja asub Tallinna südames. Standard valmistas hotellimööbli tubadesse ja avatud osadesse.

2019

4-tärniline AC Hotel Riia asub võluvas Art Nouveau piirkonnas, mis on vaikses piirkonnas südalinna serval. Hotellis on 239 tuba ja sviiti, millest Standard valmistas kõikide tubade mööbli (va voodid, tugitoolid, diivanid).

2019

Kopenhaagenis avati 2019 suvel hotell Scandic Falkoner, mille renoveerimisel oli Standardil suurepärane võimalus kaasa teha – 334 numbritoa ja avatud ruumide fikseeritud mööbel valmistati, tarniti ning paigaldati just Standardi poolt. Scandic Falkoner on mainitud muuhulgas viie kauneima disainhotelli hulka Kopenhaagenis: https://lnkd.in/dycgei8

2019

Suursugune ja kaunis postmodernistlikus stiilis Radisson Collection Grand Place Brüsseli kesklinnas on saanud uue disaini  arhitekt Michel Jaspersi käe läbi. Kogu hotelli 282 hotellitoast ja sviidist valmistas 87 tuppa mööblilahendused Standard.

2018

Kopenhaagenisse avatud esindusliku hotelli Radisson Collection Royal Hotel ehitas Standard avatud osa, nii restorani kui ka baari (sh elekter, ventilatsioon jne) ning valmistas mööbli. Kokku paigaldati mööblit 254 tuppa. Radisson Collection Royal Hotel on nimetatud maailma esimeseks disainhotelliks.

 

2018

Helsingi kesklinna lähedal sadama asub kaasaegne ja nauditav hotell Radisson Blu Seaside, mille hubased toad ja sviidid on sisustatud Standardi meistrite poolt.

2017

See suurejooneline hotell asub Müncheni lennujaama 1. ja 2. terminali vahel. Muljetavaldava klaasfassaadiga hotellis on basseiniga spaa ning ööpäev läbi avatud jõusaal. Tubadel on suured helikindlad aknad. Standardist läks hotelli 162 toa sisustus ja seinapaneelindus.

2017

Stiilsed ja ilusad katusekorterid Reykjaviki kesklinna klaasmaja 20ndal korrusel on sisustatud Standardi mööblilahendustega. Katusekorteritest avaneb imeline vaade linnale ja merele.

2017

Hotell Radisson Royal Blu Viking on  elegantne ja modernse sisustusega hotell, mis asub Stockholmi pearaudteejaama kõrval ja ainult 8-minutilise jalutuskäigu kaugusel raekojast. Standardilt läks hotelli avalike ruumide interjöör ja mööbel.

2017

Scandic Continental hotell asub Stockholmi kesklinnas ja on seega mugavaks peatuspaigaks nii äri – kui ka puhkusekülastajatele. Standardilt valmis hotelli jaoks mööbel mugavatesse ja hubastesse tubadesse.

2016
Hilton Tallinn Park
★★★★

Standardil oli suurepärane võimalus valmistada kõikide tubade ja sviitide mööbel Eesti esimesse Hilton hotelli. Hilton Tallinn Park avati aastal 2016. Hotell asub linna keskuses, hotellist avaneb imeline vaade Tallinna vanalinnale ja sadama alale.

2015

Mere ääres paiknev hotell asub Helsingi kesklinnas, Hakaniemi turuhallist vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Hotellitoad on sisustatud Standardi valmistatud eritellimusmööbliga. Hotell valmis arhitektuuribüroo Doos Architects abil, arhitektiks oli Brownwynn Welsh.

Parimad tööd

Kontaktid

Tallinn

Martin Kull

Äriarendusjuht, juhatuse liige

martin.kull@standard.ee +372 650 9353 +372 520 2303

Stockholm

Piret Ree

Äriarendusjuht Skandinaavias

piret.ree@standard.ee +467 043 31605

München

Raimund Betz

Esindaja DACH riikides

betz@standard-pro.de +491 765 5186925

Tallinn

Aleksei Beloussov

Müügijuht EE&MEA riikides

aleksei@standard.ee +372 650 9369 +372 501 8908

Kui Sa soovid lisainformatsiooni, siis võta meiega ühendust ja vastame sulle esimesel võimalusel.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Võta ühendust

Võta ühendust!

Kui Sa soovid lisainformatsiooni, siis võta meiega ühendust ja vastame sulle esimesel võimalusel.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust!

  • Accepted file types: pdf, docx, doc, rtf, txt.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.