komanda

Martin Kull

Biznesa attīstības vadītājs

martin.kull@standard.ee +372 650 9353 +372 520 2303

Sten Põldoja

eksporta pārdošanas vadītājs

sten.poldoja@standard.ee +372 650 9395 +372 577 05914

Tiit Aasmäe

Iepirkumu vadītājs

tiit@standard.ee +372 650 9323 +372 528 8816

Linda Rudzite

Valdes priekšsēdētāja

Linda.Rudzite@standard.lv +371 291 16737

Anžela Bertašute-Rumka

Projektu vadītāja

Anzela.Bertasute@standard.lv +371 263 84818

Kairi Pops

Cilvēkresursu un zīmola vadītājs

kairi@standard.ee +372 650 9354 +372 527 3412

Piret Ree

Biznesa attīstības vadītājs Skandināvijā

piret.ree@standard.ee +467 043 31605

Jürgen De Buck

Pārstāvis Beniluksa valstīs un Francijā

jurgen.debuck@m2mhospitality.com +32( 0)4 74479300

Raimund Betz

Pārstāvis DACH valstīs

betz@standard-pro.de +491 765 5186925

Aleksei Beloussov

Pārdošanas vadītājs EE un MEA valstīs

aleksei@standard.ee +372 650 9369 +372 501 8908

Mubarak M. Al Hajri

Pārstāvis PLSP reģionā

m.alhajri@standard.ee +966 549 999868

Merit Porila

Projektu vadītājs izstāžu zālē

merit@standard.ee +372 650 9487 +372 514 4834

Janno Poolakess

Pārdošanas vadītājs Tartu izstāžu zālē

janno.poolakess@standard.ee +372 738 4910 +372 562 04580

Heiko Kaunismäe

Pārstāvis salona konsultants

heiko@standard.ee +372 650 9437

Margus Paeorg

Eksporta projektu vadītājs

margus@standard.ee +372 650 9321 +372 538 35219

Madis Orumaa

Eksporta projektu vadītājs

madis@standard.ee +372 650 9355 +372 534 12404

Raimo Väli

Eksporta projektu vadītājs

raimo@standard.ee +372 650 9307 +372 513 7981

Veronika Molnar

Eksporta projektu vadītājs

veronika@standard.ee +372 650 9396 +372 524 5843

Meelis Kõivomägi

Eksporta projektu vadītājs

meelis@standard.ee +372 650 9388

Vegerd Veskimägi

Izstrādes vadītājs

vegerd@standard.ee +372 650 9378 +372 516 9942

Sten Tago

Eksporta projektu vadītājs

sten.tago@standard.ee +372 650 9310 +372 538 28995

Kaido Triebstok

Projektu menedžeris

kaido@standard.ee +372 650 9363 +372 501 2318

Kadi Köst

Galvenais grāmatvedis

kadi.kost@standard.ee +372 650 9334

Janne Eltmaa

Galvenais grāmatvedis

janne@standard.ee +372 650 9305

Raili Suviste

Pārdošanas asistents

raili@standard.ee +372 650 9333

Mariana Võrno

Projektu menedžeris

mariana@standard.ee +372 650 9367 +372 503 2360

Piret Ude

Interjera dizainers

piret@standard.ee +372 650 9317

Toomas Ligi

Interneta pārdošanas projektu vadītājs, interjera dizainers

toomasl@standard.ee +372 650 9379 +372 534 32466

Ja vēlies papildinformāciju, sazinies ar mums, un mēs atbildēsim, tikko būs iespējams.

  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Sazinies
Sazinies!

Ja vēlies papildinformāciju, sazinies ar mums, un mēs atbildēsim, tikko būs iespējams.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sazinies!

  • Accepted file types: pdf, docx, doc, rtf, txt, Max. file size: 100 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.