komanda

Sten Põldoja

eksporta pārdošanas vadītājs

sten.poldoja@standard.ee +372 577 05914

Mihkel Martin

Projektu menedžeris

mihkel.martin@standard.ee +372 524 2507

Kairi Pops

Cilvēkresursu un zīmola vadītājs

kairi@standard.ee +372 527 3412

Linda Rudzite

Valdes priekšsēdētāja

Linda.Rudzite@standard.lv +371 291 16737

Anžela Bertašute-Rumka

Projektu vadītāja

Anzela.Bertasute@standard.lv +371 263 84818

Tiit Aasmäe

Iepirkumu vadītājs

tiit@standard.ee +372 528 8816

Merit Porila

Projektu vadītājs izstāžu zālē

merit@standard.ee +372 650 9487 +372 514 4834

Heiko Kaunismäe

Pārstāvis salona konsultants

heiko@standard.ee +372 650 9437

Margus Paeorg

Eksporta projektu vadītājs

margus@standard.ee +372 538 35219

Janno Poolakess

Pārdošanas vadītājs Tartu izstāžu zālē

janno.poolakess@standard.ee +372 738 4910 +372 562 04580

Vreni Oselin

Eksporta projektu vadītājs

vreni@standard.ee +372 501 5915

Raimo Väli

Eksporta projektu vadītājs

raimo@standard.ee +372 513 7981

Veronika Molnar

Eksporta projektu vadītājs

veronika@standard.ee +372 524 5843

Tauno Roosimaa

Eksporta projektu vadītājs

tauno.roosimaa@standard.ee +372 534 46780

Sten Tago

Eksporta projektu vadītājs

sten.tago@standard.ee +372 538 28995

Erika Liiv

Produktu menedžeris

erika@standard.ee +372 588 34400

Kadri Vodi

Projekta asistents

kadri@standard.ee +372 511 6990

Kadi Köst

Galvenais grāmatvedis

kadi.kost@standard.ee +372 650 9334

Märt Israel

Projektu menedžeris

mart.israel@standard.ee +372 504 9333

Janne Eltmaa

Galvenais grāmatvedis

janne@standard.ee +372 650 9305

Raili Suviste

Pārdošanas asistents

raili@standard.ee +372 650 9333

Mariana Võrno

Projektu menedžeris

mariana@standard.ee +372 503 2360

Henri Viljarand

Dizaina vadītājs

henri.viljarand@standard.ee +372 539 87902

Piret Ude

Interjera dizainers

piret@standard.ee +372 650 9317

Toomas Ligi

Interneta pārdošanas projektu vadītājs, interjera dizainers

toomasl@standard.ee +372 534 32466

Ja vēlies papildinformāciju, sazinies ar mums, un mēs atbildēsim, tikko būs iespējams.

  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Sazinies
Sazinies!

Ja vēlies papildinformāciju, sazinies ar mums, un mēs atbildēsim, tikko būs iespējams.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sazinies!

  • Accepted file types: pdf, docx, doc, rtf, txt, Max. file size: 100 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.