vårt team

Piret Ree

Affärsutvecklingschef Norden

piret.ree@standard.ee +467 043 31605

Aleksei Beloussov

Försäljningschef Östeuropa & Mellanöstern

aleksei@standard.ee +372 650 9369 +372 501 8908

Merit Porila

Visningshallens projektledare

merit@standard.ee +372 650 9487 +372 514 4834

Janno Poolakess

Försäljningschef i Tartus visningshall

janno.poolakess@standard.ee +372 738 4910 +372 562 04580

Heiko Kaunismäe

Visningshallens konsult

heiko@standard.ee +372 650 9437

Margus Paeorg

Projektledare för export

margus@standard.ee +372 650 9321 +372 538 35219

Madis Orumaa

Projektledare för export

madis@standard.ee +372 650 9355 +372 534 12404

Raimo Väli

Projektledare för export

raimo@standard.ee +372 650 9307 +372 513 7981

Veronika Molnar

Projektledare för export

veronika@standard.ee +372 650 9396 +372 524 5843

Meelis Kõivomägi

Projektledare för export

meelis@standard.ee +372 650 9388

Kadi Köst

Kundförvaltare för nyckelkunder

kadi.kost@standard.ee +372 650 9334

Janne Eltmaa

Kundförvaltare för nyckelkunder

janne@standard.ee +372 650 9305

Raili Suviste

Marknadsassistent

raili@standard.ee +372 650 9333

Piret Ude

Inredningsdesigner

piret@standard.ee +372 650 9317

Toomas Ligi

Webbutikens projektledare, inredningsdesigner

toomasl@standard.ee +372 650 9379 +372 534 32466

  • Hidden
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.
Kontakta oss
Kontakta oss!

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Kontakta oss!

  • Godkända filtyper: pdf, docx, doc, rtf, txt, Max filstorlek: 100 MB.
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.