vårt team

Mati Peekma

Finantsnõustaja

mati@standard.ee +372 501 2342

Mihkel Martin

Projektansvarig

mihkel.martin@standard.ee +372 524 2507

Kairi Pops

Brand Manager

kairi@standard.ee +372 527 3412

Merit Porila

Visningshallens projektledare

merit@standard.ee +372 650 9487 +372 514 4834

Heiko Kaunismäe

Visningshallens konsult

heiko@standard.ee +372 650 9437

Margus Paeorg

Projektledare för export

margus@standard.ee +372 538 35219

Janno Poolakess

Försäljningschef i Tartus visningshall

janno.poolakess@standard.ee +372 738 4910 +372 562 04580

Vreni Oselin

Projektledare för export

vreni@standard.ee +372 501 5915

Raimo Väli

Projektledare för export

raimo@standard.ee +372 513 7981

Veronika Molnar

Projektledare för export

veronika@standard.ee +372 524 5843

Meelis Kõivomägi

Projektledare för export

tauno.roosimaa@standard.ee +372 534 46780

Kadi Köst

Kundförvaltare för nyckelkunder

kadi.kost@standard.ee +372 650 9334

Janne Eltmaa

Kundförvaltare för nyckelkunder

janne@standard.ee +372 650 9305

Raili Suviste

Marknadsassistent

raili@standard.ee +372 650 9333

Mariana Võrno

Produktchef

mariana@standard.ee +372 503 2360

Piret Ude

Inredningsdesigner

piret@standard.ee +372 650 9317

Toomas Ligi

Webbutikens projektledare, inredningsdesigner

toomasl@standard.ee +372 534 32466

  • Hidden
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.
Kontakta oss
Kontakta oss!

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Kontakta oss!

  • Godkända filtyper: pdf, docx, doc, rtf, txt, Max filstorlek: 100 MB.
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.