Tiimi

Martin Kull

Liiketoiminnan kehityspäällikkö

martin.kull@standard.ee +372 650 9353 +372 520 2303

Merit Porila

Myyntiedustuston projektipäällikkö

merit@standard.ee +372 650 9487 +372 514 4834

Heiko Kaunismäe

Edustussalongin konsultti

heiko@standard.ee +372 650 9437

Janno Poolakess

Tarton edustussalongin myyntipäällikkö

janno.poolakess@standard.ee +372 738 4910 +372 562 04580

Ülle Kolberg

Projektipäällikkö

ylle@standard.ee +372 650 9360 +372 507 4927

Madis Orumaa

Viennin projektipäällikkö

madis@standard.ee +372 650 9355 +372 534 12404

Raimo Väli

Viennin projektipäällikkö

raimo@standard.ee +372 650 9307 +372 513 7981

Veronika Molnar

Viennin projektipäällikkö

veronika@standard.ee +372 650 9396 +372 524 5843

Kertu Koreinik

Viennin projektipäällikkö

kertu.koreinik@standard.ee +372 650 9388 +372 591 84149

Vegerd Veskimägi

Viennin projektipäällikkö

vegerd@standard.ee +372 650 9378 +372 516 9942

Sten Tago

Viennin projektipäällikkö

sten.tago@standard.ee +372 650 9310 +372 538 28995

Kaido Triebstok

Projektipäällikkö

kaido@standard.ee +372 650 9363 +372 501 2318

Kaile Kullamaa

Avainasiakaspäällikkö

kaile@standard.ee +372 650 9305

Raili Suviste

Myyntiassistentti

raili@standard.ee +372 650 9333

Piret Ude

Sisustusarkkitehti

piret@standard.ee +372 650 9317

Verkkomyynnin projektipäällikkö, sisustusarkkitehti

toomasl@standard.ee +372 650 9379 +372 534 32466

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
ota yhteyttä

ota yhteyttä

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

ota yhteyttä

  • Sallitut tiedostomuodot: pdf, docx, doc, rtf, txt.
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.