Tiim

Tauno Vanaselja

Juhatuse liige

tauno@standard.ee +372 502 7723

Mihkel Martin

Juhatuse liige

mihkel.martin@standard.ee +372 524 2507

Mati Peekma

Finantsnõustaja

mati@standard.ee +372 501 2342

Heiko Kaunismäe

Esindussalongi konsultant

heiko@standard.ee +372 650 9437

Kaile Kullamaa

Projektijuht

kaile@standard.ee +372 544 40857

Janno Poolakess

Müügijuht Tartu esindussalongis

janno.poolakess@standard.ee +372 738 4910 +372 562 04580

Vreni Oselin

Ekspordi projektijuht

vreni@standard.ee +372 501 5915

Raimo Väli

Ekspordi projektijuht

raimo@standard.ee +372 513 7981

Veronika Molnar

Ekspordi projektijuht

veronika@standard.ee +372 524 5843

Sten Tago

Ekspordi projektijuht

sten.tago@standard.ee +372 538 28995

Kertu Koreinik

Ekspordi projektijuht

kertu@standard.ee +372 520 1116

Kadi Köst

Võtmekliendihaldur

kadi.kost@standard.ee +372 650 9334

Janne Eltmaa

Võtmekliendihaldur

janne@standard.ee +372 650 9305

Piret Ude

Sisekujundaja

piret@standard.ee +372 650 9317

Kui Sa soovid lisainformatsiooni, siis võta meiega ühendust ja vastame sulle esimesel võimalusel.

  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Võta ühendust
Võta ühendust!

Kui Sa soovid lisainformatsiooni, siis võta meiega ühendust ja vastame sulle esimesel võimalusel.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust!

  • Accepted file types: pdf, docx, doc, rtf, txt, Max. file size: 100 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.