Kontaktid

Kaile Kullamaa

Võtmekliendihaldur

kaile.kullamaa@standard.ee +372 588 47064

Priit Tamm

Äriarendusjuht/Nõukogu liige

priit.tamm@standard.ee +372 501 1488

Tauno Roosimaa

Ekspordi projektijuht

tauno.roosimaa@standard.ee +372 534 46780

Merit Porila

Võtmekliendihaldur

merit.porila@standard.ee +372 587 89800

Madis Orumaa

Ekspordi projektijuht

madis.orumaa@standard.ee +372 534 12404

Sten Põldoja

Edasimüüjate müügijuht

sten.poldoja@standard.ee +372 523 2415

Jonatan Karjus

CEO/Juhatuse liige

jonatan.karjus@standard.ee +372 581 92728

Palun kirjelda sõnumi lahtris, millisele tootele või toodetele soovid päringu esitada. Meie konsultandid võtavad Sinuga peatselt ühendust.

  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Võta ühendust!

Palun kirjelda sõnumi lahtris, millisele tootele või toodetele soovid päringu esitada. Meie konsultandid võtavad Sinuga peatselt ühendust.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust!

  • Accepted file types: pdf, docx, doc, rtf, txt, Max. file size: 100 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.