büroomööbli salongid ja müügiesindused

leia lähim salong

Tiim

Merit Porila

Projektijuht esindussalongis

merit@standard.ee +372 650 9487 +372 514 4834

Heiko Kaunismäe

Esindussalongi konsultant

heiko@standard.ee +372 650 9437

Janno Poolakess

Müügijuht Tartu esindussalongis

janno.poolakess@standard.ee +372 738 4910 +372 562 04580

Eero Kelder

Ekspordi projektijuht

eero@standard.ee +372 650 9395 +372 504 8072

Piret Ree

Ekspordi projektijuht

piret.ree@standard.ee +467 043 31605

Aleksei Beloussov

Ekspordi projektijuht

aleksei@standard.ee +372 650 9369 +372 501 8908

Veronika Lenskaja

Ekspordi projektijuht

veronika@standard.ee +372 650 9396 +372 524 5843

Kristel Ruubel

Ekspordi projektijuht

kristel@standard.ee +372 650 9378 +372 510 2838

Kaile Kullamaa

Võtmekliendihaldur

kaile@standard.ee +372 650 9305

Raili Suviste

Müügiassistent

raili@standard.ee +372 650 9333

Piret Ude

Sisekujundaja

piret@standard.ee +372 650 9317

Toomas Ligi

Veebimüügi projektijuht, sisekujundaja

toomasl@standard.ee +372 650 9379 +372 534 32466

Kui Sa soovid lisainformatsiooni, siis võta meiega ühendust ja vastame sulle esimesel võimalusel.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Võta ühendust

Võta ühendust!

Kui Sa soovid lisainformatsiooni, siis võta meiega ühendust ja vastame sulle esimesel võimalusel.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust!

  • Accepted file types: pdf, docx, doc, rtf, txt.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.