Tiim

Kaido Triebstok

Büroo ärisuunajuht

kaido@standard.ee +372 501 2318

Sten Põldoja

Ekspordi müügijuht

sten.poldoja@standard.ee +372 577 05914

Mati Peekma

Finantsnõustaja

mati@standard.ee +372 501 2342

Mihkel Martin

Projektide juht

mihkel.martin@standard.ee +372 524 2507

Kairi Pops

Personali- ja brändijuht

kairi@standard.ee +372 527 3412

Merit Porila

Projektijuht esindussalongis

merit@standard.ee +372 650 9487 +372 514 4834

Heiko Kaunismäe

Esindussalongi konsultant

heiko@standard.ee +372 650 9437

Janno Poolakess

Müügijuht Tartu esindussalongis

janno.poolakess@standard.ee +372 738 4910 +372 562 04580

Vreni Oselin

Ekspordi projektijuht

vreni@standard.ee +372 501 5915

Raimo Väli

Ekspordi projektijuht

raimo@standard.ee +372 513 7981

Veronika Molnar

Ekspordi projektijuht

veronika@standard.ee +372 524 5843

Tauno Roosimaa

Ekspordi projektijuht

tauno.roosimaa@standard.ee +372 534 46780

Sten Tago

Ekspordi projektijuht

sten.tago@standard.ee +372 538 28995

Kertu Koreinik

Ekspordi projektijuht

kertu@standard.ee +372 520 1116

Kadri Vodi

Projektide assistent

kadri@standard.ee +372 511 6990

Kadi Köst

Võtmekliendihaldur

kadi.kost@standard.ee +372 650 9334

Janne Eltmaa

Võtmekliendihaldur

janne@standard.ee +372 650 9305

Raili Suviste

Müügiassistent

raili@standard.ee +372 650 9333

Mariana Võrno

Tootejuht

mariana@standard.ee +372 503 2360

Piret Ude

Sisekujundaja

piret@standard.ee +372 650 9317

Toomas Ligi

Veebimüügi projektijuht, sisekujundaja

toomasl@standard.ee +372 534 32466

Margus Paeorg

Ekspordi projektijuht

margus@standard.ee +372 538 35219

Kui Sa soovid lisainformatsiooni, siis võta meiega ühendust ja vastame sulle esimesel võimalusel.

  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Võta ühendust
Võta ühendust!

Kui Sa soovid lisainformatsiooni, siis võta meiega ühendust ja vastame sulle esimesel võimalusel.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust!

  • Accepted file types: pdf, docx, doc, rtf, txt, Max. file size: 100 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.