kontoritele

teenused ja lahendused töökeskkondade sisustamiseks

kontori terviklahendus

Igasugune kontori remont, ümberehitus ja sisutamine võib olla paras peavalu, kui see ei ole just Sinu igapäevatöö. Sinu ärivajadustele vastava, töötajasõbraliku ja igati kordaläinud renoveerimis- või sisustusprojekti eelduseks on korralik planeerimine ning teostus. Meie rahvusvahelise kogemusega projektijuhid lahendavad hea meelega ka kõige keerukamad sisustusprojektid – planeerime ajakava, koostame Sinu vajadustele ja eelarvele vastava projekti, korraldame kogu asjaajamise ning ning laseme Sul keskenduda oma põhitööle, hoolitsedes ise sisustusprojekti eduka realiseerumise eest.

Standardi kontori terviklahendus sisaldab:

  • koostöös arhitektiga parima ruumiplaani ja sisekujunduslahenduse loomist
  • mööblivajaduse hindamist ja sisekujundusega sobivate toodete leidmist nii tavamööbli, erilahenduste, sisseehitatava mööbli (nt köök, garderoobid, letilahendused jne) kui ka muude sisustustoodete (kardinad, tekstiilid, valgustid jne) ja seadmete (esitlustehnika, ekraanid jne) hankimist
  • kogu protsessi, erinevate tarnijate ja teenusepartnerite töö koordineerimine
  • võtmed kätte võimalikult väikse vaeva ja kuluga Sinu jaoks.

Küsi teenuse kohta lähemalt sales@standard.ee

Loe veel
Uuri lähemalt

transport ja paigaldus

Tellitud mööbli kohaletoomine ja kokkumonteerimine võib tunduda jõukohane, ent kõige kindlam ja mugavam on sisustuse transport ja paigaldus tellida meie käest. Meie paigaldusmeistrid on kogenud ja osavad ning suudavad ka kõige keerukamad tellimused kiiresti ja sisustust kahjustamata kokku panna. Lisaks paigaldusele koristame ka töö käigus tekkinud prügi ning utiliseerime nõuetekohaselt kõik pakendid.

Uuri lähemalt

ergoservice

Uue kontorilaua või tooli soetamine ei tähenda veel ergonoomilist töökohta. Pakume kõigile Standardi kontori sisustuslahenduse tellijatele tasuta ErgoService koolitust. Tutvustame Sinu kontori töötajatele ergonoomika põhitõdesid, õpetame uut sisustust reguleerima ja õigesti kasutama ning anname nõu, kuidas igapäevast töökeskkonda veelgi mugavamaks ja tervislikumaks muuta. Koolituse viib läbi meie partner Firmafitness.

Uuri lähemalt

ruumiplaanid ja 3d

Õigesti tehtud planeering ja sobilik sisustus parandab inimeste töövõimet ja ka tulemusi. Tänu pikale kogemusele tuhandete erinevate kontorite sisustamisel oskame luua just Sinu vajadustele vastava ruumiplaani ja sisustuse. 3D vaadetele saame lisada ka olemasoleva mööbli, mis lihtsustab oluliselt erinevate detailide planeerimist ja üle vaatamist. Eeltöö ruumiplaaniga tagab töötajatele mugavad ja ergonoomilised töötingimused, väldib ebavajaliku mööbli tellimist ning hoiab oluliselt kokku Sinu aega.

Uuri lähemalt

Uuri lähemalt

vana mööbli utiliseerimine

Kolides või kontori sisustust uuendades võib tekkida vajadus vana mööbli ladustamiseks või jääb see lihtsalt jalgu, hoides kinni väärtuslikku tööpinda. Tellides uue sisustuse Standardist aitame Sinu vana mööbli nõuetekohaselt ja keskkonnasäästlikult utiliseerida.

Uuri lähemalt

Palun kirjelda sõnumi lahtris, millisele tootele või toodetele soovid päringu esitada. Meie konsultandid võtavad Sinuga peatselt ühendust.

  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Võta ühendust!

Palun kirjelda sõnumi lahtris, millisele tootele või toodetele soovid päringu esitada. Meie konsultandid võtavad Sinuga peatselt ühendust.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust!

  • Accepted file types: pdf, docx, doc, rtf, txt, Max. file size: 100 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.