Standardist lähemalt

Meie lugu ulatub aegade taha

Meie lugu ulatub aegade taha

Standard on Eesti pikima ajalooga kaubamärke, mis alustas 1944. aastal mööbli tootmise ja müümisega. Tänaseks on Standard kasvanud rahvusvaheliseks meistribrändiks, olles eestvedaja kaasaegsete ärikeskkondade loomisel. Meie nimi – Standard – annab meile nii inspiratsiooni kui ka selge sihi, mille järgi tegutseda. Standard on sünonüüm kvaliteedile ning meie jaoks tähendab see pidevat püüdlemist täiuse poole.

Ära lepi vähesega

Ära lepi vähesega

Standardi edu aluseks on toimiva terviku pakkumine, millest kunagine põhitegevus – mööbli tootmine – moodustab täna vaid ühe poole. Teiseks pooleks on tellijate nõustamine, ruumilahenduste planeerimine, interjööri disain ja elluviimise juhtimine – et detailid moodustaksid terviku, mis toimib täiuslikult.

Oleme veendunud, et inimesena saad Sa endast parima anda vaid siis, kui Sind ümbritsev keskkond – nii tööl, kui reisides – arvestab Sinu tegelike vajadustega. Sellist keskkonda oma klientidele loomegi.

Hoolime keskkonnast

Hoolime keskkonnast

Peame oma kohustuseks muuta Standardi tootmine ja tarneahel ümbritseva keskkonna suhtes hoolivaks ja jätkusuutlikuks.

Oleme astunud mitmeid sammusid, et vähendada oma tootmise CO2 jalajälge. Taaskasutame oma katlaseadmete tekitatud kuuma õhku tootmisruumide kütmiseks, vähendades sellega nii kütuse tarbimist kui ka õhku paisatava süsinikdioksiidi hulka. Oleme loobunud põlevkivienergiast puhtamate kütuste kasuks – uus biomassil töötav spetsiaalfiltritega Kose tehase katlamaja on viinud saaste hulga miinimumini. Kõrge põlemistemperatuur ja filtrid tagavad, et saepuru, spooni ja mööbliplaadi jäägid põletatakse maksimaalse kasuteguriga nii meie kui ka keskkonna jaoks. Sorteerime oma tootmisjääke ning otsime pidevalt uusi viise nende kõige efektiivsemaks ja energiasäästlikumaks taaskasutamiseks.

Jätkusuutlikkust keskkonnajuhtimissüsteemi arendamisel kinnitab Standardile omistatud rahvusvaheline ISO 14001 keskkonnajuhtimise sertifikaat.

 

Sertifitseeritud kvaliteet

Sertifitseeritud kvaliteet

Oma töös lähtume ISO 9001 rahvusvahelisest kvaliteedijuhtimissüsteemi standardist, mis määrab kindlaks kvaliteedijuhtimissüsteemi baasnõuded ja tänu millele saame hoida kõrgel nii teenuste kui ka toodete kvaliteeti. ISO 9001:2015 sertifikaat tähendab kliendile usaldusväärset kinnitust, et ettevõte on rakendanud kõik vajalikud kvaliteedi tagamise meetmed võetud kohustuste tagamiseks.

Meid on tunnustatud juba aastaid Eduka Eesti Ettevõtte sertifikaadiga, mille põhjal oleme saanud reitinguks SUUREPÄRANE (AAA).

Oled oodatud

Oled oodatud

„Standard“ on sünonüüm kvaliteedile ja see tähendab, et igaüks meist peab seda tähendust ka täitma, püüeldes kõiges parema tulemuse poole – kliendi päringust projektini, tootmisest paigalduseni. Tegutsedes ühtse tiimina ning kandes samu väärtusi teeme Standardist rahvusvahelise meistrimärgi, mis tähistab inimestele paremat igapäevast elu- ja töökeskkonda. Meie kolm põhiväärtust on juhiseks kõiges, mida teeme:

Suhtleme avatult.
Meie igapäevase suhtluse ausus, selgus ja kiirus tagab, et asjad liiguvad õigel ajal õiges suunas. Info peab olema alati liikumises, siis liigub ka töö edasi.

Tegutseme meistritena.
Vastutame isiklikult iga oma sõna ja teo eest. Selleks pöörame alati tähelepanu detailidele, kvaliteedile, terviku loomisele ning oleme teistele heaks eeskujuks.

Käitume hoolivalt.
Märkame, kuulame, anname tagasisidet ja kiidame ka väikese panuse andjaid, kui nad on tublid. Peame lugu end ümbritsevatest inimestest ja keskkonnast.
Kui soovid töötada Standardis, siis saada meile oma sooviavaldus ja CV aadressil personal@standard.ee

 

Koostöö disaineritega

Koostöö disaineritega

Standard on avatud uutele ideedele ja kontseptsioonidele, mis loovad töökeskkonda innovatsiooni ja funktsionaalsust. Töötame sõltumatute disainerite ja sisearhitektidega, kes mõistavad, et igal tootel peab olema lugu, omapära ja praktiline väärtus.

Referentsid

Palun kirjelda sõnumi lahtris, millisele tootele või toodetele soovid päringu esitada. Meie konsultandid võtavad Sinuga peatselt ühendust.

  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Võta ühendust!

Palun kirjelda sõnumi lahtris, millisele tootele või toodetele soovid päringu esitada. Meie konsultandid võtavad Sinuga peatselt ühendust.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust!

  • Accepted file types: pdf, docx, doc, rtf, txt, Max. file size: 100 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.