vårt team

Priit Tamm

Tegevjuht, juhatuse liige

priit@standard.ee +372 650 9303 +372 501 1488

Mati Peekma

Finantsjuht, nõukogu liige

mati@standard.ee +372 650 9308 +372 501 2342

Kertu-Liisa Terk

Personali - ja kvaliteedijuht

kertu@standard.ee +372 650 9337 +372 566 35175

Piret Ree

Affärsutvecklingschef Norden

piret.ree@standard.ee +467 043 31605

Merit Porila

Visningshallens projektledare

merit.porila@standard.ee +372 650 9487 +372 514 4834

Heiko Kaunismäe

Visningshallens konsult

heiko.kaunismae@standard.ee +372 650 9437

Marina Roos

Büroojuht - personalispetsialist

marina@standard.ee +372 650 9300 +372 503 9589

Aleksei Beloussov

Försäljningschef Östeuropa & Mellanöstern

aleksei.beloussov@standard.ee +372 650 9369 +372 501 8908

Janno Poolakess

Försäljningschef i Tartus visningshall

janno.poolakess@standard.ee +372 738 4910 +372 562 04580

Raimo Väli

Projektledare för export

raimo.vali@standard.ee +372 650 9307 +372 513 7981

Veronika Molnar

Projektledare för export

veronika.molnar@standard.ee +372 650 9396 +372 524 5843

Vegerd Veskimägi

Projektledare för export

vegerd@standard.ee +372 650 9378 +372 516 9942

Kaile Kullamaa

Kundförvaltare för nyckelkunder

kaile.kullamaa@standard.ee +372 650 9305

Raili Suviste

Marknadsassistent

raili.suviste@standard.ee +372 650 9333

Piret Ude

Inredningsdesigner

piret.ude@standard.ee +372 650 9317

Toomas Ligi

Webbutikens projektledare, inredningsdesigner

toomasl@standard.ee +372 650 9379 +372 534 32466

Vill du veta mer är du välkommen att kontakta oss, vi svarar dig snarast möjligt.

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.
Kontakta oss

Kontakta oss!

Vill du veta mer är du välkommen att kontakta oss, vi svarar dig snarast möjligt.

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Kontakta oss!

  • Accepterade filtyper: pdf, docx, doc, rtf, txt.
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.