vårt team

Kertu-Liisa Terk

Personali- ja kvaliteedijuht

kertu@standard.ee +372 650 9337 +372 566 35175

Piret Ree

Affärsutvecklingschef Norden

piret.ree@standard.ee +467 043 31605

Aleksei Beloussov

Försäljningschef Östeuropa & Mellanöstern

aleksei@standard.ee +372 650 9369 +372 501 8908

Merit Porila

Visningshallens projektledare

merit@standard.ee +372 650 9487 +372 514 4834

Heiko Kaunismäe

Visningshallens konsult

heiko@standard.ee +372 650 9437

Janno Poolakess

Försäljningschef i Tartus visningshall

janno.poolakess@standard.ee +372 738 4910 +372 562 04580

Madis Orumaa

Projektledare för export

madis@standard.ee +372 650 9355 +372 534 12404

Raimo Väli

Projektledare för export

raimo@standard.ee +372 650 9307 +372 513 7981

Veronika Molnar

Projektledare för export

veronika@standard.ee +372 650 9396 +372 524 5843

Vegerd Veskimägi

Projektledare för export

vegerd@standard.ee +372 650 9378 +372 516 9942

Kaile Kullamaa

Kundförvaltare för nyckelkunder

kaile@standard.ee +372 650 9305

Raili Suviste

Marknadsassistent

raili@standard.ee +372 650 9333

Piret Ude

Inredningsdesigner

piret@standard.ee +372 650 9317

Toomas Ligi

Webbutikens projektledare, inredningsdesigner

toomasl@standard.ee +372 650 9379 +372 534 32466

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.
Kontakta oss

Kontakta oss!

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Kontakta oss!

  • Accepterade filtyper: pdf, docx, doc, rtf, txt.
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.