11/08/2023

Lihtne juhend, mida arvestada kontorimööbli valikul

Kontori kujundamine ja õige mööbli valimine võib olla hirmutav ülesanne, kui seda peab tegema inimene, kes pole varasemalt sisekujundusega kokku puutunud. Oluline on luua keskkond, kus töötajad tunnevad end mugavalt ja saavad koostööd teha, samal ajal pakkudes töö tegemiseks alasid, kus saab süveneda ja teistest eralduda. Oma kontori planeerimise lihtsustamiseks on Standardi kontorimööbli eksperdid koostanud juhendi oluliste kaalutluste ja kategooriate kohta, millele mõelda enne mööbli soetamist.

Planeerimine

Enne mööbli valimisprotsessi sukeldumist on tasub läbi mõelda, millist tüüpi kontor sobib teie ettevõttele kõige paremini. Kuna enamikes kontorites on tööl mitu meeskonda, kellel võivad olla tööks täiesti erisugused vajadused, on oluline kõigepealt läbi mõelda, millise funktsiooniga mööblit on edukaks töö tegemiseks tarvis. Töötajate ideede ja vajaduste kaardistamisega juba algusest peale saate tagada funktsionaalsema töökeskkonna. Kui te ise seda ei jõua või ei taha teha, saab Standard abistada või juhatada parimate sisekujundajateni.

Lauad

PIANO tooteperekonda kuuluvad modernse ja minimalistliku disainiga elektriliselt reguleeritavad lauad. Lauad vastavad kõrgeimatele ergonoomianõuetele ja sobivad ideaalselt hommikust-õhtuni arvutiga töötavale või seljaprobleemidega inimestele ning kontoritesse, kus ühte lauda jagavad mitu inimest.

 

Igal kontoril, olenemata suurusest, on vaja laudasid. Kontorilaudade valimisel keskenduge nii nende disainile kui funktsionaalsusele. Mõelge läbi, kas tahate laudadele lisada sirme, et pakkuda töötajatele avatud ruumis rohkem privaatust; samuti, kas töötajad vajavad seisulauda või mitte. Millised võiksid olla dekoorid? Kui palju on laudade mahutamiseks ruumi?

Toolid

Kontoritoolid on kahtlemata olulised mööbliesemed. Kuna töötajad istuvad mitu tundi päevas, on mugavus ja ergonoomika üliolulised. Otsige toole, mida saab vastavalt individuaalsetele eelistustele reguleerida. Lisaks kaaluge toolide disaini ja esteetikat, et need sobiksid teie kontori keskkonnaga.

Hoiustamine

SERIE on kappide süsteem, mis sobib kokku kõikide Standardi büroolaudadega. Sari koosneb omavahel hästi kombineeritavatest moodulitest, millest on võimalik moodustada erinevaid kappide kombinatsioone.

 

Igas töökohas on vaja sobivaid hoiustamisvõimalusi korra ja korrastatuse tagamiseks. Korralikud hoiustamisvõimalused parandavad produktiivsust, hoides dokumente, seadmeid ja muid esemeid korrastatuna. Hinnake oma töötajate hoiuruumi vajadusi ja valige mööbliesemed, mis täidavad neid nõudmisi.

Koht puhkamiseks

Mõnus ja omanäolisust võimaldav NAPi tumba, millele saab ise kangad valida. Käepide on tammepuidust, käepideme kinnituskanga saab valida tumbal olevale kanga järgi.

 

Puhkealad on tänapäevase kontorielu jaoks olulised, pakkudes alasid, kus töötajad saavad pausi võtta ja luua isiklikke kontakte. Need alad peaksid olema lõõgastavad ja kutsuvad. Selleks sobib hästi pehme mööbel, näiteks mugavad diivanid, tugitoolid ja lounge-toolid. Aga selleks võib vabalt olla ka hästi planeeritud köök või tegevusruum koos lauatennise lauaga.

Koostöömööbel

FLY laud Eesti Kunstiakadeemias

 

Koostööruumid on olulised grupitöödeks ja koostööks. Klassikalised nõupidamisruumid koosnevad suurest lauast ja selle ümber olevatest toolidest, kuid leidub teistsuguseidki lahendusi. Sellistele aladele sobivad kõrge seljatoega diivanid, millest on võimalik luua eraldi ruume, mis tagavad nii heli- kui ka visuaalse privaatsuse.

Vastuvõtuala

Ajatu disainiga ja modulaarne diivanite perekond LAND on mõnus lahendus avalikud ruumid teha hubaseks ja mugavaks. Valida saab täpselt sellise diivanilahenduse nagu keskkonda sobiks, erinevaid variatsioonide abil saab tekitada lahedaid ning sobivaimaid kompositsioone. Oma olemuselt on LAND modulaardiivanite lahendus soe ning istuda sellel on erakordselt mugav.

 

Vastuvõtualad jätavad külastajatele püsiva mulje, seega on oluline valida mööbel, mis peegeldab teie brändi ja loob positiivse tooni teie ettevõttele. Alustage vastuvõtulaua valimisest, mis sobib teie imidžiga. Kombineerige see pehmemööbli ja kohvilaudadega, et luua kutsuv ja mugav keskkond.

Arvestades oma töötajate mitmekesiseid vajadusi ja eelistusi, saate valida kontorimööbli, mis parandab nende tööviljakust ja aitab luua funktsionaalset ning inspireerivat tööruumi. Kui vajate abi oma praeguse kontori ümberkujundamisel, ärge kartke pöörduda Standardi poole professionaalse juhendamise ja toe saamiseks.

Palun kirjelda sõnumi lahtris, millisele tootele või toodetele soovid päringu esitada. Meie konsultandid võtavad Sinuga peatselt ühendust.

  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Võta ühendust!

Palun kirjelda sõnumi lahtris, millisele tootele või toodetele soovid päringu esitada. Meie konsultandid võtavad Sinuga peatselt ühendust.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust!

  • Accepted file types: pdf, docx, doc, rtf, txt, Max. file size: 100 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.