28/09/2023

Standard sisustas uue Apollo kino Vilniuses

Standardil on hea meel teatada, et oleme edukalt lõpule viinud vahva projekti koostöös sisearhitektuuri bürooga HACK Interior. Meie viimane ettevõtmine hõlmas uue Apollo kino sisustamist Vilniuses, Leedus.

Loov partnerlus: Standard ja HACK

Pilaitės kino projekt on tõestus meie heast koostööst HACKiga. HACK tõi lauale oma loomevisiooni ning meie Standardis olime rohkem kui õnnelikud, et saime projekti ellu viia oma mööbli ja ekspertiisiga. See partnerlus võimaldas meil esteetikat sujuvalt ühendada funktsionaalsusega, mille tulemuseks on kino keskkond, mis pole ainult visuaalselt kaunis, vaid ka uskumatult mugav.

Lounge-ala

Üks peamisi fookusvaldkondi sellel projektil oli puhkeala. Kinokülastuse kogemus ulatub kaugemale sellest, mis ekraanil toimub. See algab hetkest, kui külastajad astuvad kino sisse, ning lounge-ala mängib külastuskogemuse loomisel võtmerolli.

HACKi disainikontseptsioon puhkealale keskendus külalislahke ja stiilse õhkkonna loomisele. Rikkalikud toonid ja mugav istemööbel muutis selle ruumi hubaseks varjupaigaks, kus külastajad saavad enne või pärast filmi lõõgastuda ja suhelda.

Kontori sisustamine

Lisaks lounge-alale sisustas Standard ka Apollo kino büroo. See osa projektist oli vähemasti sama oluline, kuna büroo on koht, kus koordineeritakse kino tegevust. Ergonoomika ja funktsionaalsus olid esikohal nii büroo kujundamisel kui sisustamisel. Pakkusime tipptasemel kontorimööblit ja -sisustust, mis tagab efektiivse töökeskkonna ja mugavuse kino personalile.

Projektijuhtimise tipptase

Telgitagustes töötas meie kogenud projektijuht Tauno Roosimaa, kelle roll oli võtmeks projekti edukaks lõpuleviimiseks. Roosimaa ekspertiis projektijuhtimises ja tähelepanelikkus detailidele olid hindamatud, tagades Apollo kino projekti õigeaegse valmimise ja eelarves püsimise.

Kinemaatiline triumf

Apollo kino Vilniuses on rohkem kui lihtsalt kino; see on kinemaatiline triumf. Standardi koostöö HACKiga on loonud ruumi, mis ühendab disainiinnovatsiooni funktsionaalsusega. Vilniuse filmiarmastajad saavad nüüdsest nautida täiustatud kinokogemust luksuslikus ja kutsuvas keskkonnas.

Standardis oleme uhked, et saame selliste projektide ellu viimisele kaasa aidata. Oleme pühendunud sellele, et pakkuda tipptasemel sisustuslahendusi, mis mitte ainult ei vasta meie klientide ootustele, vaid ületavad neid.

Kui soovid saada lisateavet Standardi sisustuslahenduste kohta, siis ära karda ühendust võtta. Oleme alati oma klientide ja partnerite jaoks olemas.

Palun kirjelda sõnumi lahtris, millisele tootele või toodetele soovid päringu esitada. Meie konsultandid võtavad Sinuga peatselt ühendust.

  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Võta ühendust!

Palun kirjelda sõnumi lahtris, millisele tootele või toodetele soovid päringu esitada. Meie konsultandid võtavad Sinuga peatselt ühendust.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust!

  • Accepted file types: pdf, docx, doc, rtf, txt, Max. file size: 100 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.