17/03/2021

AS Standard võitis Müncheni 370 numbritoaga Hiltoni hotelli sisustamise hanke

AS Standard võitis Müncheni lennujaama territooriumil asuva 370 numbritoaga Hiltoni hotelli sisustamise hanke, mis on ettevõtte ajaloo kõige suurem ühekordne leping. Projekt algab selle aasta aprillis ning kestab kuni 2022. aasta juunini.

„Tähelepanuväärne hanke võidu juures on see, et olime ainuke välisfirma Saksamaa kohalike tegijate kõrval,“ sõnas AS Standard juhatuse esimees Priit Tamm. „Suurt rolli võidus mängis kindlasti meie eelnev koostöö aastast 2017, mis lõi kõrge usaldusbaasi. Siis sisustasime sama hotelli juurdeehituses 162 tuba, kuid nüüd aitame uuendada hotelli vana osa.“

Peale Standardi tehastes toodetava erilise hotellimööbli on ettevõtte lepinguosaks ka teiste sisustuskaupade tarne juhtimine ehk hange täidetakse võtmevalmis lahendusena. Projekti koostööpartneriteks on ligi 20 erinevat müüjat ja tootjat Saksamaalt, Austriast, Itaaliast, Hispaaniat, Eestist ja mujalt.

„Nii suurele kliendile juhime kogu sisustuse tarne projekti Kesk-Euroopa turul esimest korda ja see on eriline väljakutse kogu organisatsioonile,“ märkis Tamm. „Müncheni lennujaam on kõige kiiremini kasvav lennujaam Kesk-Euroopas. Lisaks vastutusrikkale projektile tunneme ka loomulikult uhkust, et oleme väärika kliendi võrdne partner.“

Priit Tamme sõnul on Eesti mööblitootja fookus kasvada Euroopa esimajandusega Saksa turul veelgi. „Koroonapiirangute keskkonnas on meie ärimudelis suured turud liikumas esiplaanile, sest seni head leiba lauale toonud Põhjamaade turud on muutunud protektsionistlikumaks – omasid hoitakse. Suured turud on ikkagi avatumad ja nende vaade ärile või partnerite leidmisele on laiem,“ lausus Tamm.

Turismi- ja reisiäri madalseisus on mitmed hotellid võtnud ette kauaoodatud renoveerimise. Praegu tarnib AS Standard hotellimööblit Saksamaal ka Radisson Blu Berliini, kus rahvusvahelise hotelliketi ja kinnisvarainvestori koostöös saavad uue ilme ligi 400 hotellituba. Standard on Saksamaa turul hotellide sisustamisega tegelenud aktiivselt viimased kaheksa aastat. Lähiminevikus on edukalt realiseeritud projektid olnud näiteks Capri by Fraser Leipzigis ning maailma suurimasse Marriotti hotelliketti kuuluv Residence Inn Frankfurtis.

Eestis õnnestus Standardil võita hetkel Tallinnas renoveerimisel oleva kolme hotelli sisustuse tarne lepingud. Koostöös Eften Capitaliga saab uue disaini ja sisutuse Tallinna Radisson Collection hotell, Tallinki vedamisel Tallink City hotell kesklinnas ning Merkoga koostöös Nordic Forum hotell.

Standard AS (www.standard.ee) on Eesti kapitalil põhinev ja Baltimaade üks juhtivaid büroode ning hotellide sisustuslahenduste pakkujaid. Standardi müügist üle 70% läheb ekspordiks Eestist väljapoole Baltimaadesse, Skandinaaviasse, Lääne-Euroopasse kui ka kaugemale. Standardis töötab 205 inimest.

Lisainfo:  
Priit Tamm, AS Standard juhatuse esimees
M: +372 501 1488
Priit@standard.ee

Palun kirjelda sõnumi lahtris, millisele tootele või toodetele soovid päringu esitada. Meie konsultandid võtavad Sinuga peatselt ühendust.

  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Võta ühendust!

Palun kirjelda sõnumi lahtris, millisele tootele või toodetele soovid päringu esitada. Meie konsultandid võtavad Sinuga peatselt ühendust.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust!

  • Accepted file types: pdf, docx, doc, rtf, txt, Max. file size: 100 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.